odwiedź nas

 

START AKTUALNOŚCI SALONY EKSPERCI PORADY ODCINKI GALERIA O PROGRAMIE KONTAKT

 

TopFryzjer.pl i TopKosmetyczka.pl

to rankingi usług fryzjerskich i kosmetycznych tworzony przez Internautów. Dzięki nam możesz zaistnieć wśród najlepszych salonów w Polsce!

 Każdy ceniący się salon fryzjerski lub kosmetyczny musi w obecnych czasach zaistnieć w Internecie. To podnosi wiarygodność salonu, świadczy o jakości usług i pozwala klientkom łatwo wyszukać niezbędne informacje o Twoim salonie. Teraz bardzo prosto to zrobić,

wystarczy że wejdziesz na stronę www.TopFryzjer.pl lub www.TopKosmetyczka.pl  i zarejestrujesz tam Swój salon. Zachęcaj swoje klientki do oceny Twoich usług, to najlepsza reklama dla Ciebie. Wpis podstawowy jest bezpłatny.

Teraz jest kolej na zmianę salonu.

Nasza ekipa do zadań specjalnych zabiera się do pracy. Co trzeba zrobić? Zmienić kolorystykę wnętrza, odświeżyć i odnowić ściany. Czystość i nowoczesność to nasze motto. Kubikowe fortel firmy Panda nadadzą wnętrzu odpowiedni charakter. W tym samym czasie grupa ekspertów GG Studio przygotowuje wizuale do salonu. Zewnętrzna reklama przyciągnie klientów i doda salonowi elegancji.

Fryzjerstwo to bardzo trudna sztuka.

Dlatego trzeba się nieustannie szkolić. Niektórzy fryzjerzy o tym zapominają, ale dla Leszka to priorytet.

Nasi bohaterzy już nie będą mieli z tym problemu, Leszek podarował całej ekipie zaproszenie na szkolenia, żeby jeszcze szlifowali swoje umiejętności.

Już w najbliższy piątek odcinek 3.

Tym razem Leszek postanowił pomóc właścicielce salonu na warszawskim Tarchominie. Spodziewał się problemów typowych dla tej branży, a tu okazało się, że......"nikt nie zamierza na rolkach do klienta wyjażdżać" - to słowa jednej z pracownic salonu Wesja, a co na to szefowa? To usłyszeliśmy od innej pracownicy "gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję, żeby tu przyjść do pracy to bym nie podjęła takiej decycji"

Zdarza się, że klienci uciekają z salonów fryzjerskich, ale że personel?! To trzeba zmienić. Czy Leszkowi się uda?

Metamorfoza salonu Wesja trwała całą noc.

Trzeba się było dużo napracować, ale się udało. Nowy szyld, nowe fotele, nowy wystrój to wszystko tylko w jedną noc, ale było warto.

Pracownicy firmy GG Studio po ciemku mocowali szyld i przyklejali dekoracje na szybach ale wszystko wyszło idealnie. Teraz już tylko czekamy na uczestników. Czy spodobał się im nowy salon Wesja?

Zdaniem Leszka już mycie włosów powinno je pielęgnować.

Odpowiednie, profesjonalne kosmetyki to podstawa w salonie fryzjerskim, a w salonie Wesja jak by właścicielka o tym nie wiedziała! Brak podstawowych kosmetyków i sprzętu. Szampony nieznanego pochodzenia, przedatowane, stare kosmetyki to tu codzienność. Nie ma na czym pracować. Na szczęście Leszek i z tym sobie poradzi.

Już w piątek 2 odcinek. Tym razem odwiedziliśmy salon Prima.

Problem jest w zbyt łagodnym podejściu do pracowników: - to słowa Pani Moniki, właścicielki salonu Prima.

A co na to pracownicy? "Pani Monika jest osobą bardzo pobłażliwą, mało wymagającą, coś jest nie tak, coś jest źle"

Obie strony są zgodne, więc dlaczego to nie działa?

 

 

Metamorfoza salonu Prima trwa. Mamy tylko 12 godzin.

To cesarstwo rzymskie musi upaść! Inspiracji mamy mnóstwo. Ekspert ds. wyposażenia Panda zaproponował proste formy, jasne kolory, bez zdobień, a

firma GG studio zaprojektowała piękny szyld.  Teraz nikt nie przejdzie obok salonu obojętnie.

 

 

Teraz salon Prima to ekskluzywne miejsce
z prawdziwego zdarzenia.

W piątek o 21:00 w Polsat Cafe można było zobaczyć jak teraz wygląda salon fryzjerski Prima na al. Niepodległości 121/123, prawie w samym centrum Warszawy. Leszek przeszkolił fryzjerki a szefowej pokazał jak powinna zarządzać swoim salonem i pracownikami. Firma Panda wyposażyła salon w piękne nowoczesne meble a firma Remington podarowała właścicielce i pracownikom sprzęt, który nie tylko stylizuje ale i pielęgnuje włosy. Teraz ssalon Prima  stał się Salonem Experckim LOreal.

 

 

PARTNERZY GŁÓWNI

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI